031-32305132 شنبه - چهارشنبه 09:00 - 17:00

مجموعه اسپادنا در سال ۱۳۸۷ با هدف ارائه جدیدترین و به روزتین خدمات در حوزه وب و اینترنت مارکتینگ راه اندازی گردید. دفتر مرکزی این مجموعه از ابتدا در شهر اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود و تا امروز توانسته است علاوه بر اصفهان، به تمامی شهرهای کشور چه در شمال و چه در جنوب، چه در شرق و چه در غرب کشور عزیزمان ایران خدمات رسانی نماید.

فعالیت های این مجموعه تمام حوزه های اینترنت مارکتینگ به شرح زیر را شامل می شود:

 

طراحی وب سایت

اولین مرحله در راه اندازی کسب و کار آنلاین، طراحی سایت است. در واقع می توان گفت موفقیت چنین کسب و کارهایی و درآمد حاصل از فروش آن ها رابطه مستقیمی با طراحی سایت آن ها دارد خصوصاً در شهری مانند اصفهان که روز به روز فرصت های کاری جدیدتری برای افراد فراهم می شود. اگر طراحی سایت منطبق بر قوانین و راهکارهای بهینه سازی موتور جستجو انجام شود، کاربران بیشتری به سایت مراجعه نموده، در نتیجه تعداد بازدیدها و ترافیک بالا خواهد رفت، اینگونه می توان به رتبه ای برتر در صفحه نتایج جستجو دست یافت و بهتر دیده شد. شما می توانید بازاریابی کسب و کار خود را از طریق یک طراحی حرفه ای انجام دهید و مشتریان معمولی را به مشتریان دائمی تبدیل نمائید. یک سایت کاملاً حرفه ای و تخصصی، نمایشی از نحوه ارائه خدمات و محصولات شماست و بدون داشتن آن امکان اینکه در بازار رقابت پیروز شوید تقریباً محال است. با داشتن چنین سایتی شما فرای مرزها شناخته خواهید شد، در نتیجه مشتریان شما صرفاً بومی نبوده و از سراسر دنیا مخاطب جذب خواهید کرد. با پرداخت کمی هزینه و دریافت پشتیبانی از طرف تیم های طراحی سایت در اصفهان، می توانید موفقیت را در اندک زمان ممکن از آن خود کنید.

 

دیجیتال مارکتینگ

در عصر حاضر، دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی اینترنتی جایگاه ویژه ای در بین مردم به خود اختصاص داده زیرا نه تنها هزینه ای ارزان در بر دارد بلکه طول عمر آن در مقایسه با تبلیغات پولی و موقتی بالاتر است. اکثر مردم به منظور خرید محصولات خود به سایت های آنلاین روی می آورند، از این رو باید اهمیت اینترنت و فضای آنلاین در رونق کسب و کارهای مختلف را جدی گرفت. در کل بازاریابی اینترنتی استفاده از ابزارها و امکانات آنلاین مانند شبکه های اجتماعی، سایت ها، اپلیکیشن ها و … را شامل می شود که از بین آن ها سایت ها کاربرد بیشتری را به خود اختصاص داده اند. بر این اساس، بزرگ ترین دغدغه مشاغل اینترنتی را می توان جذب مشتری و تبدیل آن ها به مشتریان دائم دانست.

 

سئو سایت

اگر بتوانید خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبان ارائه دهید و بر سئو تمرکز کنید مطمئن باشید بهترین رتبه را در گوگل کسب خواهید کرد و این امر نقش مهمی در میزان فروش شما خواهد داشت. به زبان ساده می توان گفت هدف از سئو، جذب کاربران بیشتر برای سایت و رونق کسب و کار می باشد. بهینه سازی موتورهای جست و جو یک فعالیت کلی است و شما در هر نقطه از دنیا قادر به اجرای آن برای سایت خود هستید اما سئو سایت در اصفهان مخصوص اصفهانی های عزیز و کمک به رونق حرفه مورد نظر آنهاست.

 

طراحی پرتال

آیا صاحب یک سازمان دولتی، یک مرکز درمانی، یک فروشگاه اینترنتی یا یک شرکت خصوصی هستید که به دنبال طراحی پرتال در اصفهان می باشید؟ یا به دنبال طراحی سایر پورتال ها نظیر پرتال خبری، گردشگری، صرافی و …. هستید؟ ساخت، طراحی و راه اندازی پورتال باید توسط تیم های متخصص و حرفه ای صورت گیرد تا هنگام استفاده از آن مشکلی پیش نیاید. کیفیت یک پرتال متاثر از نوع افزاری است که در طراحی آن به کار می رود، بنابراین هنگام پیاده سازی آن باید نوع افزاری که می خواهید طراحی پورتال شما با آن صورت گیرد را انتخاب کنید.

 

تولید محتوا

آیا تاکنون عبارت تولید محتوا را از زبان سایت ها و افراد فعال در زمینه بازاریابی اینترنتی شنیده اید؟ مسلماً پاسخ شما مثبت است زیرا در حال حاضر تولید محتوا به عنوان فاکتوری مهم در جذب مشتری و متقاعد کردن وی مورد استفاده قرار می گیرد. هنگامی که بتوانید محصول یا خدمات خود را به بهترین شکل معرفی کنید، این قدرت را بدست می آورید که یک مخاطب عادی را به یک مشتری همیشگی و سودآور تبدبل نمائید. به زبان ساده تر می توان گفت، هنر برقراری ارتباط با مشتری از طریق تولید یک محتوای استاندارد و مناسب میسر می گردد.

بستن منو