031-32305132 شنبه - چهارشنبه 09:00 - 17:00
قیمت و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در سایت های با کیفیت

قیمت و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در سایت های با کیفیت

رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات متنی است که در قالب یک گزارش یا خبر ارائه می شود. در واقع رپورتاژ آگهی، اطلاعیه ای است که از طرف واحد روابط عمومی منتشر می شود و هدف آن اطلاع رسانی به مردم در رسانه های مختلف در زمینه کسب و کارها می باشد.

رپورتاژ آگهی در تبلیغات اینترنتی

امروزه افراد زیادی در فضاهای مجازی و اینترنتی حضور دارند، به همین دلیل تبلیغات و بازاریابی نیز در این شبکه های وب به طور چشمگیری افزایش یافته و شاهد استفاده از ابزارهای تبلیغات آنلاین و دیجیتالی فراوانی می باشیم.

رپورتاژ آگهی یکی از مهم ترین بسترهای تبلیغاتی و از اقدامات روابط عمومی سایت ها در جهت اطلاع رسانی، برقراری ارتباط با مخاطبان و ارائه تبلیغات اینترنتی می باشد. در تبلیغات اینترنتی شما می توانید با ارائه رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری در سایت های پربازدیدی که مخاطبان هدف شما در آن ها حضور دارند، تبلیغات خود را ارائه دهید.

همچنین در بحث بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ، موضوع سئو اهمیت بسیار زیادی دارد و رپورتاژ از جمله مواردی است که تاثیر بسیار خوب و مطلوبی بر روی سئو و رتبه بندی سایت می گذارد.

%عکس - قیمت و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در سایت های با کیفیت

مزایای استفاده از رپورتاژ آگهی

یکی از دلایلی که باعث شده تا رپورتاژ آگهی اهمیت زیادی پیدا کند، فراگیر بودن این روش می باشد؛ زیرا می توانید آن را در طیف وسیعی از رسانه های آنلاین و آفلاین منتشر نمایید. استفاده از رپورتاژ آگهی مزایای زیادی دارد که به شرح زیر می باشند:

 • رپورتاژ آگهی سبب دیده شدن شما می شود

با توجه به این که رپورتاژ آگهی موضوعی همه گیر و جامع می باشد، شما می توانید با انتشار آن در کانال ها و سایت های محتوایی و پربازدید، شبکه های اجتماعی و رسانه های مکتوب، خود را در معرض دید طیف وسیعی از افراد قرار دهید. بنابراین انتشار رپورتاژ سبب می شود تا شانس دیده شدن برند شما افزایش یابد و به طور مثال فروش محصولاتتان زیادتر شود.

 • رپورتاژ آگهی برای هر کسب و کاری مناسب می باشد

از دیگر مزایای مهم رپورتاژ آگهی این است که تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ می توانند از آن استفاده نمایند. تفاوتی ندارد که مشاغل شما جزء دسته B2B باشد یا B2C، مهم این است که با ارائه رپورتاژی قوی و مفید بتوانید کسب و کار خود را به گوش مخاطبانتان برسانید و آن ها را راضی کنید تا با شما کار کنند.

 • رپورتاژ آگهی سبب برندسازی یا افزایش اعتبار برند شما می شود

همانطور که در بالا ذکر کردیم، از مهم ترین مزایای انتشار رپورتاژ آگهی این است که سبب دیده شدن برند شما در کانال ها و سایت های پرمخاطب می شود. با تداوم انتشار رپورتاژها و قرار دادن آن ها در تعداد زیادی از سایت ها، کسب و کار شما برندسازی می شود و یا سبب افزایش اعتبار برند شما می گردد.

 • رپورتاژ آگهی قیمت مناسبی دارد

رپورتاژ آگهی یا خبری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی از هزینه مناسب تری برخوردار بوده و اگر رپورتاژ شما قوی و جذاب باشد، می تواند مخاطبان بیشتری را به خود جذب کرده و در بسیاری از کانال های توزیع محتوا دست به دست شود. شما با پرداخت هزینه ای معقول و به صرفه می توانید پیام خود را به گوش مخاطبان برسانید و وضعیت سئو خود را بهبود ببخشید.

 • رپورتاژ آگهی سئو سایت شما را بهبود می بخشد

انتشار رپورتاژ آگهی از بهترین و موثرترین روش های دریافت بک لینک و بهبود سئو محسوب می شود. زمانی که شما رپورتاژی را در سایت دیگری قرار می دهید، کلمات کلیدی موردنظرتان را داخل نوشته لینک می دهید.

این کار سبب می شود تا مخاطبانی که به خواندن رپورتاژ مشغول اند با دیدن این کلمات لینک شده و کلیک بر روی آن ها، به صفحه مورد نظر بروند که در نهایت بازدید سایت شما افزایش و وضعیت سئو سایت بهبود می یابد. همچنین سبب می شود تا گوگل رتبه شما را افزایش دهد.

%عکس - قیمت و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در سایت های با کیفیت

نکات مهم هنگام تهیه رپورتاژ آگهی

 • برای نوشتن متن رپورتاژ باید از یک ساختار مشخص استفاده نمایید تا بتوانید پیام خود را به خوبی به مخاطب خود برسانید. در نوشتن رپورتاژ اصول نگارشی را رعایت کنید و گام به گام مطالب خود را بنویسید.
 • متن خود را به صورت مستقیم تبلیغ نکنید. رپورتاژ آگهی همان طور که از نامش پیداست، باید به صورت اطلاع رسانی و یا متنی که ماهیت خبری و مقاله ای دارد، نوشته شود.
 • به هیچ عنوان از مطالب دیگران کپی نکنید. تمام ارزش یک رپورتاژ آگهی خوب به منحصربفرد بودن و تولیدی بودن آن می باشد.
 • دقت کنید که در رپورتاژ خود از کلمات کلیدی اصلی و کلمات هم خانواده با آن ها استفاده نمایید تا مخاطب شما به خوبی متوجه اصل موضوع شود. ضمن این که استفاده از کلمات کلیدی و هم خانواده های آن ها می تواند تاثیر مستقیمی در بهبود سئو سایت شما داشته باشد.
 • سعی کنید متنی که می نویسید حاوی نکات آموزنده و کاربردی باشد تا مخاطب به آن جذب شود؛ به این معنی که متن شما باید به گونه ای باشد که مخاطب به خواندن آن ترغیب شود و به خواند آن تا انتها ادامه دهد.
 • از تیترهای جذاب و فرمت های پرطرفدار استفاده نمایید. سعی کنید مقاله خود را تیتر بندی کنید، زیرا تجربه نشان داده که مخاطبان از خواندن متن هایی که به صورت داستان وار نوشته می شوند خودداری می نمایند و برایشان خسته کننده و کسالت آور می باشد. نوشتن تیتر و لید حرفه ای و جذاب کار راحت و آسانی نیست و در ساخت آن ها باید از افراد ماهر و متخصص در این زمینه مشورت بگیرید.
 • در رپورتاژ خود نیز مانند مقاله ها از المان های تصویری بهره بگیرید. سعی کنید تصاویر انتخابی شما به حد کافی جذاب و متناسب با موضوع کسب و کار شما باشد. در رپورتاژ آگهی ها محدودیت استفاده از تصاویر وجود دارد و شما نمی توانید مانند مقاله هر تعداد عکسی که خواستید استفاده نمایید. اصولا از دو یا سه عکس در رپورتاژها استفاده می کنند، پس سعی کنید بهترین عکس هایی که می توایند را به این منظور انتخاب نمایید.
 • کوتاه و مفید بودن متن از دیگر نکاتی است که هنگام نوشتن رپورتاژ آگهی باید به آن دقت نمایید. در واقع مخاطبان در یک رپورتاژ انتظار ندارند موارد اضافی و بدون کاربرد را ببینند. آن ها تنها به دنبال حل مشکل خود می گردند و حوصله خواندن متون طولانی را ندارند.

رپورتاژ آگهی و گوگل

ربات های گوگل لینک هایی که در رپورتاژ وجود دارند را کاملا طبیعی می دانند و الگوریتم های گوگل با توجه به فالو بودن آن ها در سایت های معتبر، این روش را به طور کامل پوشش می دهند. به همین علت است که می گویند رپورتاژ آگهی از بهترین روش های سئو خارجی محسوب می شود.

%عکس - قیمت و شرایط خرید رپورتاژ آگهی در سایت های با کیفیت

سایتی که رپورتاژ را در آن منتشر می کنیم باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

قبل از این که بخواهید رپورتاژ خود را در سایتی منتشر کنید، دقت کنید که سایت موردنظر معتبر و فعال باشد. پس از آن به فاکتورهای وب سایت ماز MOZ دقت نمایید. فاکتورهای سایت ماز به شرح زیر می باشند:

 • اسپم اسکور

اسپم اسکور عددی بین 0 تا 100 را نشان می دهد که بیان گر فعالیت اسپمی یک وب سایت می باشد و بر پایه 27 فاکتور بنا شده است. این عدد در بسیاری از وب سایت ها به دلیل عدم آگاهی از فاکتورهای اسپم اسکور، بالا رفته است. اما نگران نباشید، زیرا تاثیر منفی بر عملکرد وب سایت شما نمی گذارد. گوگل نیز در پس از این که نسخه 4.0 الگوریتم پنگوئن خود را بروزرسانی کرد، گفت که قرار نیست سایتی را به خاطر بک لینک های مخرب جریمه کند.

 • دامین آتوریتی یا اعتبار دامنه

این عدد بین 1 تا 100 است و ارزش و اعتبار کلی دامنه وب سایت را نزد موتورهای جستجوگر نشان می دهد. این معیار در مقایسه با وب سایت های مشابه ارائه می شود و ممکن است سایت خبری با اعتبار ارزشی بسیار بیشتر از سایتی فروشگاهی با این اعتبار در نزد موتورهای جستجوگر باشد.

 • اعتبار صفحه یا PA

PA یکی از تازه ترین صفحات ایجاد شده توسط وب سایت می باشد. می توانید این صفحه را بررسی کنید تا متوجه شوید صفحه ای که به تازگی منتشر کرده با چه قدرتی راه رسیدن به نتایج بالای جستجو را آغاز می کند. هر چه این عدد بالاتر باشد، در صورت ارائه محتوایی اختصاصی و باکیفیت، راحت تر به رتبه های بالا صعود خواهید کرد.

قیمت رپورتاژ آگهی در سایت های ایرانی

قیمت رپورتاژ آگهی به عواملی از جمله تعداد کلمات تشکیل دهنده محتوا، تعداد کلمات کلیدی لینک شده، تعداد عکس ها و اعتبار سایت میزبان بستگی دارد، به همین دلیل هر یک از سایت ها از نرخ و شرایط مخصوص به خود برخوردار می باشند، اما به طور معمول از سه لینک و دو عکس می توان در رپورتاژها استفاده نمود. در ادامه قیمت رپورتاژ آگهی را در تعدادی از سایت های معتبر ایرانی معرفی می کنیم.

نامآدرسقیمت
خبرگذاری خبر آنلاینkhabaronline.ir1.100.000 تومان
عصر ایرانasriran.com1.100.000 تومان
فردا نیوزfardanews.com550.000 تومان
فراروfararu.com900.000 تومان
خبرگذاری ایلناilna.ir550.000 تومان
الفalef.ir500.000 تومان
خبرگذاری ایسناisna.ir1.000.000 تومان
خبرگذاری فارسfarsnews.ir1.500.000 تومان
خبرگذاری تسنیمtasnimnews.com1.500.000 تومان
خبرگذاری مهرmehrnews.com1.100.000 تومان
خبرگذاری ایرناirna.ir1.900.000 تومان

سخن پایانی

همانطور که در بالا ذکر کردیم، رپورتاژ آگهی از جمله بهترین و مقرون بصرفه ترین روش های تبلیغاتی و ارتباط با مخاطب محسوب می شود که با استفاده از آن می توان با یک تیر، دو هدف را نشانه گرفت. اول این که می توان تبلیغات خود را به گوش افراد زیادی رساند و دوم این که به بهبود سئو و رتبه بندی خود در گوگل کمک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو