031-32305132 شنبه - چهارشنبه 09:00 - 17:00
ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

انتخاب یک آژانس کامل خدمات و مشاور سئو حرفه ای، اصلا کار ساده ای نیست. یافتن شرکتی که به آن اعتماد کنید بسیار دشوار است، اما شرکت های بزرگ زیادی در این زمینه وجود دارند! اگر اکنون فکر می کنید که چگونه یک شرکت سئوکار و یک مشاور سئو حرفه ای را انتخاب کنید، نگران نباشید.

ما در مورد چگونگی انتخاب یک شرکت سئو مناسب تحقیق کرده ایم و به تازگی داده های بررسی خود را تجزیه و تحلیل نموده ایم تا بفهمیم شرکت ها بیشتر از چه روش هایی برای یافتن مشاوران سئو خود استفاده می کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

آیا مشاغل، شرکت های مشاور سئو را به روش صحیحی انتخاب می کنند؟

در روند بررسی ها، ما متوجه شدیم که تقریباً از هر پنج شرکت قبل از پیدا کردن مشاور مناسب، 19٪ – تجربه منفی با یک شرکت سئو داشته اند. افراد برای شروع فعالیت در وب سایت باید وقت بیشتری برای پیدا کردن مشاوران برتر بگذارند تا بتوانند شرکت هایی با معیارهای مطلوب را پیدا کنند.

به بیان دقیق تر، افراد و شرکت هایی که یک شرکت مشاوره سئو را براساس عواملی مانند مکان، قیمت یا مناسب بودن فرهنگ انتخاب می کنند و به دانش و عملکرد شرکت اهمیت نمی دهند، نمی توانند کاری بهتر از نوشتن یک مشق شب انجام دهند.

%عکس - ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

چگونه یک شرکت مشاوره سئو خوب انتخاب کنیم؟

وقتی نوبت به انتخاب یک شرکت مشاوره سئو می رسد، باید این کار را به روشی هوشمندانه و منطقی انجام دهید. اگر به سرعت وارد روند کار شوید، احتمالاً با آژانسی که انتظارات شما را برآورده نمی کند قرارداد امضا می کنید که می تواند منجر به یک تجربه ناامیدکننده شود و به شما در ایجاد ترافیک و افزایش بازدید، هدایت یا فروش از طریق جستجو کمک نمی کند. سه راهکار برای انتخاب یک شرکت مشاوره خوب وجود دارد که در ادامه شرح داده شده اند.

 1. رزومه شرکت مشاوره سئو را بررسی کنید

هنگام انتخاب شرکت مشاوره  باید به عملکرد گذشته آن ها نگاه کنید، به طور مثال از طریق نمونه کارها، مطالعات موردی، جوایز صنعت یا توصیفات مشتریان.

2. از مشتریان قبلی یا فعلی در مورد تجربه شان سوال کنید

در مرحله بعدی، باید با مشتریان گذشته یا مشتریان فعلی ارتباط برقرار کنید. خواندن توصیفات و همچنین مصاحبه های آن ها می تواند به شرکت شما کمک کند تا تجربه مشتری را درک کنید. می توانید با نقاط قوت و ضعف آژانس، پیش نمایش استراتژی و روند گزارش را یاد بگیرید.

می توانید به برخی سوالات متداول نیز پاسخ دهید، از جمله اینکه شرکت های سئوکار با چه سرعتی تماس ها یا ایمیل ها را پاسخ می دهند؟ مشتریان چقدر باید وقت خود را برای بررسی گزارش ها و تصمیمات استراتژی اختصاص دهند؟ تمام این اطلاعات می تواند به شرکت شما در پیدا کردن بهترین مشاور سئو حرفه ای کمک کند

%عکس - ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

3. با شرکت های سئو آشنا شوید و از آن ها سوال بپرسید

گام آخر در مورد چگونگی انتخاب شرکت های مشاور سئو مربوط به ملاقات با نمایندگی های بالقوه شما است. قبل از اینکه با آژانس ها قراردادی امضا کنید، با آن ها ملاقات کنید. شما می توانید از طریق یک کنفرانس ویدیویی به صورت مجازی و یا به صورت حضوری با این شرکت ها ملاقات داشته باشید. جلسه حضوری می تواند به تیم شما کمک کند تا تشخیص دهید که آیا آن ها شرکت سئو مناسب شما هستند یا خیر. هنگام ملاقات با این آژانس ها، حتماً لیستی از سوالات خود را تهیه کنید.

  1. آیا قبلا تجربه ای با صنعت مورد نظر ما داشته اید؟
  2. چه زمانی باید انتظار داشته باشیم که نتیجه بگیریم؟
  3. هزینه خدمات سئو شما چقدر است؟

3 اشتباه بزرگ مشاغل هنگام انتخاب شرکت های سئوکار

قبل از شروع انتخاب شرکت های سئو، باید اشتباهات بزرگی را که سازمان ها معمولاً هنگام یافتن نمایندگی سئو انجام می دهند، مرور کنید. این سه اشتباه عبارتند از:

1. انتخاب آژانس سئو “ارزان”

وقتی صحبت از خدمات و نمایندگی های سئو می شود، قیمت اهمیت پیدا می کند.بسیاری از شرکت ها ابتدا بودجه تعیین می کنند و سپس برحسب آن به دنبال یک شرکت سئو می گردند. اشتباه این است که بسیاری از مشاغل بودجه های غیرواقعی تنظیم می کنند. آن ها به عنوان مثال نمایندگی هایی را می بینند که سئو را با 100 دلار در ماه ارائه می دهند و فکر می کنند این مبلغ معقولی است.

حقیقت این است که شرکت های جستجوگر سئو که این نرخ های بسیار پایین را تبلیغ می کنند، اغلب کیفیت پایینی را نیز تحویل مشتری می دهند. در سئو، به میزانی که بودجه پرداخت کنید از آن نتیجه می گیرید، به همین دلیل به بودجه ای واقع بینانه نیاز دارید. در مورد قیمت گذاری سئو به شرکت خود آموزش دهید.

پس از آن می توانید بودجه ماهانه قابل قبولی را برای خدمات شرکت های سئوکار و مشاوره سئو تعیین کنید. به طور معمول، مشاغل به طور متوسط ​​ماهانه 750 تا 2000 دلار هزینه سئو می کنند، اگرچه این تعداد براساس استراتژی، اندازه شرکت و موارد دیگر می تواند نوسان داشته باشد.

%عکس - ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

2. استفاده از شرکت های محلی مشاور سئو

اگر در اطراف محل کار شما شرکت سئو خوبی وجود دارد، امتیاز خوبی برای شما محسوب می شود، چرا که نیاز به طی کردن مسافت زیادی ندارید. با این حال، اگر شرکت معتبر و باکیفیتی نبود، نباید عامل نزدیکی مکان را الویت قرار دهید و بهتر است به دنبال شرکتی معتبر بگردید.

اگر رقیب شما، به عنوان مثال با یک آژانس باتجربه در چندین ایالت دور شریک باشد و شما با یک آژانس محلی اما بی تجربه همکاری کنید، این می تواند از رتبه بندی شرکت و وب سایت شما در بالای نتایج ارزشمند جستجو جلوگیری کند. این به معنای درآمد، فروش و سود کمتر برای شما و بیشتر برای رقبا است.

 3. انتخاب آژانس سئوکار کلاه سیاه

بسیاری از شرکت ها و مدیران آن ها تنها به دنبال نتیجه می گردند. هرچند SEO نتایج فوری نمی دهد. در بیشتر موارد برای شروع تأمین بازپرداخت، سه تا شش ماه زمان لازم است. این ویژگی می تواند منجر به ناامیدی و همچنین افتادن شرکت های هوشمند برای استراتژی های سئو کلاه سیاه شود. سئو کلاه سیاه با استفاده از تاکتیک های غیراخلاقی سبب نتیجه گرفتن سریع سایت ها در صفحه اول گوگل می شود.

این درحالی است که صفحاتی که از سئو کلاه سیاه بهره برده و در صفحه اول گوگل ظاهر شده اند، مدتی طول نمی کشد که از آن صفحه سقوط کرده و حتی ممکن است که گوگل نمایش وب سایت را در نتایج جستجوی خود نیز ممنوع کند. این بدان معنی است که افراد نمی توانند از طریق بزرگ ترین موتور جستجو در جهان، سایت کسب و کار شما را پیدا کنند.

شما چنین چیزی را نمی خواهید، به همین دلیل است که باید بر آژانس های معتبر و سئو کلاه سفید تمرکز کنید. این شرکت ها از بهترین روش ها و استراتژی های اخلاقی استفاده می کنند که به شرکت شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بندی شوید. در اکثر موارد، خدمات سئو کم هزینه و آژانس های سئو کلاه سیاه دست به دست هم می دهند.

%عکس - ریزنکته های انتخاب یک مشاور سئو حرفه ای برای مشاوره گرفتن

6 نکته برای یافتن بهترین شرکت های سئوکار

علاوه بر روش های فوق، از این نکات نیز برای یافتن بهترین شرکت مشاور سئو استفاده کنید. این نکات از فاکتورهای کلیدی ناشی می شود که بارها و بارها در مصاحبه های خود با مشاغل مشترک با آژانس های جستجوگر سئو شنیده ایم.

  • عملکرد موفق در گذشته
  • شفافیت و گزارش گیری قوی
  • خدمات و توجه به مشتری
  • رهبری اندیشه و انتقال دانش
  • قیمت مناسب
  • تخصصی در خدمات مورد نیاز شما

کلام پایانی

اطمینان حاصل کنید که با آژانس نیز احساس راحتی می کنید. باید بتوانید به راحتی سوالات و مشکلات خود را بپرسید و از این بابت نگرانی نداشته باشید. این کار می تواند به ایجاد مشارکت طولانی مدت با آن آژانس منجر شود، زیرا در واقع سئو یک استراتژی بلند مدت و مداوم است و شما باید بتوانید با شرکت سئوکار به خوبی تعامل و همکاری داشته باشید.

امیدواریم این نوشته توانسته باشد در انتخاب بهترین شرکت سئوکار به شما کاربران عزیز کمک کرده باشد. نکات بالا را بار دیگر با دقت مطالعه فرمایید تا بتوانید در انتخاب یک شرکت مشاور سئو خوب و باکیفیت موفق باشید. نظرات خود را در مورد این نوشته با ما درمیان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن منو